Strona: Zakończenie 8. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager / Wydział Zarządzania

Zakończenie 8. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager

2023-06-27
, red.  Magdalena Inglot, Joanna Nakonieczny
Zakończenie 8. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager,

24 czerwca 2023 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się obrona dyplomów 8. edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager. Podczas tego wydarzenia zostało przedstawionych siedem projektów, które były opracowywane przez dwa semestry. Prezentowane założenia miały charakter oryginalny oraz nowatorski.

O studiach

Przekazywana praktyczna wiedza dotycząca zarządzania projektami opiera się na unikatowym programie kształcenia. Prowadzący wspólnie z uczestnikami studiów realizują projekty, co umożliwia zdobycie wiedzy z zakresu nowoczesnych podejść do zarządzania projektami. Ponadto, słuchacze zdobywają oraz doskonalą kompetencje kontekstowe, prawne, finansowe i behawioralne.

Gratulacje

Absolwentom gratulujemy ukończenia studiów podyplomowych oraz realizacji wysokiej jakości projektów. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli Politechnikę Rzeszowską oraz życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą fotorelacją z tego wydarzenia.

Wszystkich zainteresowanych rozwojem w zakresie zarządzania projektami serdecznie zapraszamy, wkrótce rozpocznie się rekrutacja do kolejnej edycji studiów Project Manager.