Strona: Zajęcia z praktykiem na WZ w ramach Via Carpatia / Wydział Zarządzania

2023-12-07
, red.  Lucyna Witek
Zajęcia z praktykiem na WZ w ramach Via Carpatia,

Na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w ramach projektu „Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego” gościliśmy Pana Dominika Jamrogę, wieloletniego dyrektora do spraw eksportu w firmie Nowy Styl, a obecnie pracującego na rzecz spółki Kusch & Co, przejętej niedawno przez Nowy Styl.

Pan Dominik Jamroga przeprowadził dla naszych studentów w dniu 30 listopada 2023 roku zajęcia dydaktyczne z marketingu międzynarodowego. Podzielił się cenną wiedzą oraz bogatymi doświadczeniami dotyczącymi nie tylko  efektów wchodzenia polskiej firmy na rynki zagraniczne lub stosowanych strategii marketingowych, ale również wyzwań, jakie niesie ze sobą internacjonalizacja.