Strona: Za nami konferencja naukowa „Nauki o zarządzaniu i jakości wobec współczesnych wyzwań nauki i biznesu w turbulentnym otoczeniu” / Wydział Zarządzania

2022-10-30
, red.  Kinga Oszust
Od lewej: dr hab. Marcin Gębarowski, prof. UEK, Karol Fill, Andrzej Czarnecki, Wacław Szary, Dariusz Domagalski, fot. A. Surowiec.

W dniach 19-21 października 2022 r. odbyła się konferencja naukowa „Nauki o zarządzaniu i jakości wobec współczesnych wyzwań nauki i biznesu w turbulentnym otoczeniu” zorganizowana przez Zakład Marketingu Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz Katedrę Opakowalnictwa Towarów z Instytutu Nauk o Jakości i Zarządzaniu Produktem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Konferencja rozpoczęła się w Rzeszowie, natomiast przez kolejne dwa dni kontynuowana była w Polańczyku.

O konferencji

Uroczystego otwarcia konferencji naukowej dokonali prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik, Rektor PRz oraz przedstawicielki organizatorów: dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, Kierownik Zakładu Marketingu, Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza i dr hab. Agnieszka Cholewa-Wojcik, prof. UEK, Kierownik Katedry Opakowalnictwa, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wystąpienia inauguracyjne zaprezentowali:

Następnie odbył się panel dyskusyjny „Spodziewaj się niespodziewanego”, czyli o funkcjonowaniu polskich przedsiębiorstw w turbulentnym otoczeniu, w którym udział wzięli przedstawiciele świata biznesu:

Moderatorem panelu dyskusyjnego był dr hab. Marcin Gębarowski, prof. UEK (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie).

W kolejnych dniach w Polańczyku odbyła się sesja CID Seminar oraz tradycyjne wystąpienia konferencyjne.

Uroczystego zamknięcia oraz podsumowania konferencji dokonały: dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, Kierownik Zakładu Marketingu oraz dr hab. Agnieszka Cholewa-Wojcik, prof. UEK, Kierownik Katedry Opakowalnictwa.

W konferencji naukowej udział wzięli przedstawiciele 15 ośrodków akademickich z Polski oraz zagranicy.

microsoftteams-image.png

Konferencja dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą „Doskonała Nauka”, nr projektu DNK/SP/549557/2022 kwota dofinansowania 25000 zł, całkowita wartość projektu 76685 zł.