Strona: XX Ogólnopolska Konferencja Naukowa Lwy Rachunkowości / Wydział Zarządzania

XX Ogólnopolska Konferencja Naukowa Lwy Rachunkowości

2023-02-17
, red.  Klaudia Dubiel
Konkurs lwy rachunkowości,

Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS działające przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej z ogromną przyjemnością zaprasza na XX OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWA  LWY RACHUNKOWOŚCI, która odbędzie się stacjonarnie na naszej uczelni 19-21 kwietnia 2023 r.

Tematyka konferencji

Podczas konferencji poruszone zostaną takie tematy, jak: zarządzanie finansami i wartością, controlling operacyjny i strategiczny, analiza finansowa i ekonomiczna, a przede wszystkim współczesne kierunki transformacji rachunkowości. Zapisy na konferencję odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Konkurs wiedzy ASSETS COMPETITION

Organizatorzy zapraszają również do udziału w konkursie wiedzy ASSETS COMPETITION, który odbędzie się 21 kwietnia w ostatni dzień konferencji. Zapisy odbywają się osobno poprzez formularz zgłoszeniowy do 31 marca 2023 r