Strona: XVII Targi Edukacyjne Edu Salon / Wydział Zarządzania

2023-03-13
, red.  Sławomir Stec
XVII Targi Edukacyjne Edu Salon,

W dniach 1 i 2 marca 2023 roku, w Hali Podpromie w Rzeszowie odbyły się XVII Targi Edukacyjne Edu Salon. W tegorocznej edycji, podobnie jak w poprzednich latach, nasza uczelnia brała czynny udział w tym interesującym przedsięwzięciu, na którym zaprezentowano aktualną ofertę edukacyjną dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

O wydarzeniu

Jest to największa i najbardziej prestiżowa impreza wystawiennicze na Podkarpaciu. W każdej edycji bierze udział coraz więcej wystawców oraz zwiedzających. Organizatorzy szacują, że w czasie dwóch dni zwiedzania, poszczególne stoiska odwiedziło około 5 tysięcy uczniów szkół średnich.

Oferta Wydziału Zarządzania

Pracownicy Biura Promocji przygotowali atrakcyjne stoisko, przy którym licznie gromadziła się młodzież. Nie zabrakło również oferty kształcenia na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych na Wydziale Zarządzania. Pracownicy oraz studenci zachęcali tegorocznych maturzystów do rozpoczęcia studiów, między innymi na kierunkach: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, logistyka oraz zarządzanie. Zaprezentowano również studenckie koła naukowe, w których obecni i przyszli studenci mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

W czasie targów, przedstawiciele Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej dwukrotnie przedstawili prezentację pt.: „Studiuj na Politechnice Rzeszowskiej – rozwiń swoje możliwości”.