Strona: [FOTO] XV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dylematy i Perspektywy Współczesnej Rachunkowości" / Wydział Zarządzania

2018-04-18
Fot. Arkadiusz Surowiec

W dniu 18 kwietnia 2018 r. rozpoczęła się Jubileuszowa XV Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Dylematy i Perspektywy Współczesnej Rachunkowości" zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS działające przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Trzydniowe spotkanie naukowe to czas na wiele wystąpień naukowych, które przedstawią studenci z całej Polski, a także zaproszeni prelegenci - osoby ze świata rachunkowości (teoretycy i praktycy), biznesmeni oraz przedstawiciele firm. Uczestnicy będą mogli wziąć również udział w warsztatach poszerzających ich wiedzę w temacie audytu i rewizji.

Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że w dniu 20 kwietnia 2018 r. (w trzecim dniu konferencji) odbędzie się Konkurs Wiedzy z Zakresu Rachunkowości ASSETS COMPETITION, w którym udział będą mogli wziąć również uczestnicy z całej Polski. Ponadto na studentów czeka wiele atrakcji i niespodzianek na wieczorach integracyjnych. Zapisy na konkurs prowadzone są do 19.04.2018 r.