Strona: XIX Edycja Konkursu Project Master / Wydział Zarządzania

2024-06-10
, red.  Sławomir Stec
XIX Edycja Konkursu Project Master,

Stowarzyszenie IPMA Polska zaprasza do udziału w XIX Edycji Konkursu Project Master na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską, podyplomową i doktorską w dziedzinie zarządzania projektami. Konkurs jest organizowany przez IPMA Polska oraz Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.

Cel Konkursu

Celem konkursu jest szerzenie idei zarządzania projektami oraz nagradzanie osób posiadających bogatą wiedzę w tej dziedzinie. Konkurs daje doskonałą okazję do promocji swoich badań i osiągnięć w zakresie zarządzania projektami.

Kategorie Konkursowe

Konkurs podzielony jest na cztery kategorie:

• Prace licencjackie (w tym inżynierskie);
  • Prace magisterskie;
  • Prace doktorskie;
  • Prace podyplomowe.

Historia i Organizatorzy

Organizowany od 2002 roku konkurs zyskuje coraz większą popularność. IPMA Polska od lat działa na rzecz promocji wiedzy na temat zarządzania projektami, a konkurs Project Master jest jednym z kluczowych elementów tej działalności. Mogą w nim wziąć udział autorzy prac z wszystkich uczelni wyższych w Polsce.

Harmonogram XIX Edycji

• Etap 1: 01.06.2024 – 04.10.2024 Termin nadsyłania prac konkursowych,
  • Etap 2: 07.10.2024 – 17.10.2024 Ocena prac konkursowych i wyłonienie prac nominowanych,
  • Etap 3: 21.10.2024 - 29.10.2024 Ocena prac nominowanych,
  • Etap 4: 31.10.2024 Ogłoszenie wyników i wyłonienie Project Masterów,
  • Etap 5: 13.11.2024 Finał konkursu podczas Seminarium PM Edukacja.

Dla laureatów przygotowano atrakcyjne nagrody:

• Konferencja IPMA Polska: Voucher na bezpłatny udział w 27. Konferencji IPMA Polska: CHALLENGES, która odbędzie się 14-15 listopada 2024 r. w Warszawie.
  • Voucher na certyfikację IPMA-D: Możliwość bezpłatnego przystąpienia do certyfikacji IPMA-D.
  • Członkostwo w IPMA Polska: Roczne członkostwo w stowarzyszeniu IPMA Polska.
  • Warsztaty IPMA Young Crew Polska: Voucher na bezpłatny udział w Warsztatach IPMA Young Crew Polska 2025.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział, należy przesłać swoją pracę zgodnie z harmonogramem konkursu. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej konkursu: projectmaster.ipma.pl.

Informacje o konkursie można śledzić również na fanpage’u na Facebooku: Project Master IPMA, gdzie publikowane są aktualne informacje na temat konkursu.