Strona: XIV Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu "Logistyka oczami studentów" pt. "Logistyka w obliczu globalnej niepewności" / Wydział Zarządzania

2024-04-14
, red.  Anna Lesiak, Aleksandra Zagórska, Sławomir Stec
XIV Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu "Logistyka oczami studentów" pt. "Logistyka w obliczu globalnej niepewności",

Studenckie Koło Naukowe Logistyków „LogON” funkcjonujące przy Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej serdecznie zaprasza do udziału w XIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu "Logistyka oczami studentów" pt. "Logistyka w obliczu globalnej niepewności".

O wydarzeniu

Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia 2024 r. w formie zdalnej w godzinach 9:00 – 13:00.

Kod do zespołu na platformie MSTeams: pn1g9qv

Zakres tematyczny konferencji obejmuje takie obszary badawcze, jak:

• Wpływ globalizacji na rozwój branży TSL,
  • Rynek e-commerce,
  • Odpowiedzialny łańcuch dostaw,
  • Ekologiczne rozwiązania w logistyce,
  • Nowoczesne technologie dla logistyki,
  • Logistyka w medycynie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia uczestnictwa czynnego przyjmowane są do dnia 18 kwietnia 2024 r. w formularzach znajdujących się pod linkami:

W dniu konferencji odbędzie się również sesja posterowa. Postery należy przesłać najpóźniej do 22 kwietnia 2024 r. na adres e-mail.

Inne ważne informacje

• Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!
  • Link do wydarzenia na Facebooku.
  • Regulamin wydarzenia dostępny jest na stronie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem koła.