Strona: XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu “Logistyka oczami studentów” / Wydział Zarządzania

XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu “Logistyka oczami studentów”

2023-06-01
, red.  Malwina Leja, Milena Obszańska, Sławomir Stec
XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu “Logistyka oczami studentów”,

24 maja 2023 r. odbyła się XIII Ogólnopolska  Konferencja Naukowa z cyklu “Logistyka oczami studentów” pt. “Przyszłość logistyki - wyzwania, trendy, prognozy”. Spotkanie zostało zrealizowane za pośrednictwem platformy MS Teams.

Organizator

Organizatorem wydarzenia było Studenckie Koło Naukowe Logistyków ,,LogON” działające przy Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania PRz. Opiekunami naukowymi SKNL “LogON” są dr inż. Paulina Bełch i dr Paweł Bełch.

Tematyka Konferencji

Hasło przewodnie tegorocznej edycji konferencji brzmiało “Przyszłość logistyki - wyzwania, trendy, prognozy ”. Zakres tematyczny konferencji obejmował takie obszary badawcze jak:

• zielona logistyka,
  • nowe technologie w branży TSL,
  • rynek e-commerce,
  • odpowiedzialny łańcuch dostaw,
  • zrównoważona logistyka,
  • wyzwania i rozwiązania transportowe,
  • nowoczesne technologie dla logistyki.

Uczestnicy

Wystąpienia zaprezentowali studenci z następujących uczelni: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Morski w Gdyni, Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego.

Każda prezentacja została przygotowana na bardzo dobrym poziomie merytorycznym. W ramach wydarzenia została stworzona Księga Posterów.