Strona: X Marsz na Orientację Wydziału Zarządzania / Wydział Zarządzania

2023-05-15
, red.  Alicja Grabowy, Sławomir Stec
X Marsz na Orientację Wydziału Zarządzania,

Już po raz dziesiąty Studenckie Koło Naukowo-Badawcze Turystyki "Tuptuś", aktywnie uczestniczące w życiu Wydziału Zarządzania, zaprasza wszystkich studentów do udziału w X Marszu na Orientację. Tegoroczna edycja będzie kontynuacją rywalizacji między studentami, które wzbogacą 30-lecie istnienia Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.

Rozgrywki rozpoczną się 20 maja 2023 r. o godzinie 10:00 pod „Grzybkiem” w kampusie Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza od strony ulicy Poznańskiej.

Przebieg gry

Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby zaplanowany Marsz na Orientację, sam w sobie był ciekawą atrakcją dla uczestników biorących w nim udział. Zadaniem studentów jest kolekcjonowanie punktów kontrolnych zlokalizowanych na terenie uczelni oraz okolicznych bulwarów nad Wisłokiem. Aby zdobyć punkt, uczestnicy muszą go odnaleźć, a następnie wykonać czekające na nich zadanie. Oceniane będą czas i dokładność realizacji zadania.

Na studentów biorących aktywny udział w marszu, czekają atrakcyjne nagrody od sponsorów.

Informacje organizacyjne

Udział w wydarzeniu należy zgłosić za pomocą specjalnego formularza. Liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkich zainteresowanych, organizatorzy zachęcają do zapoznania się z Regulaminem. W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się bezpośrednio z organizatorem poprzez profil społecznościowy lub za pośrednictwem poczty e-mail.