Strona: Wykłady otwarte w ramach Programu NZB dla studentów Wydziału / Wydział Zarządzania

Wykłady otwarte w ramach Programu NZB dla studentów Wydziału

2019-11-07
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

W dniu 7 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania, w ramach realizowanego we współpracy ze Związkiem Banków Polskich i Biurem Informacji Kredytowej Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem i Bankowcy dla Edukacji, przygotowane zostały wykłady otwarte.

Prowadził je Krzysztof Ostafiński – dyrektor Programu NZB, a ich tematy to: „Korzystanie z informacji gospodarczych przewagą konkurencyjną firm” oraz „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”.

Przypomnijmy, że Program NZB powstał z inicjatywy związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej. Jest on realizowany od 10 lat na ponad 120 uczelniach w Polsce. Celem Programu jest podniesienie poziomu wiedzy ekonomicznej studentów polskich uczelni. Więcej informacji o programie NZB znaleźć można na stronie: www.NZB.pl. Koordynatorem Programu NZB na Wydziale Zarządzania jest dr inż. Mirosław Sołtysiak.