Strona: Wykłady otwarte na Wydziale Zarządzania funkcjonariuszy Centralnego Zarządu Służby Więziennej / Wydział Zarządzania

2018-12-03
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

W dniu 10 grudnia (poniedziałek) pułkownik Roman Kloc i major dr Dariusz Fudali, funkcjonariusze Centralnego Zarządu Służby Więziennej w Warszawie wygłoszą wykłady otwarte dla studentów kierunku: bezpieczeństwo wewnętrzne. Początek o godz. 12.15 – sala S-1.

Pułkownik Roman Kloc przygotował naukowe wystąpienie pt. Służba Więzienna w systemie bezpieczeństwa państwa, natomiast mjr dr Dariusz Fudali wygłosi wykład pt. Działalność Biura Edukacji Historycznej – Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL, CZSW w Warszawie – edukacja historyczna.

Zapraszamy!