Strona: Wykłady online w ramach współpracy z programami edukacyjnymi / Wydział Zarządzania

Wykłady online w ramach współpracy z programami edukacyjnymi

2020-04-30

W dniach 3 i 14 kwietnia 2020 r., z inicjatywy dra inż. Mirosława Sołtysiaka z Zakładu Finansów, Bankowości i Rachunkowości, zostały przeprowadzone cztery wykłady online, w trakcie których omówiono zagadnienia związane z wiarygodnością finansową, korzystaniem z informacji gospodarczych, cyberbezpieczeństwem i oszczędzaniem oraz inwestowaniem długoterminowym. Łącznie w wykładach tych uczestniczyło ponad 150 studentów naszej Uczelni, głównie  z Wydziału Zarządzania, kierunek finanse i rachunkowość.

Wykłady odbyły się w ramach wieloletniej współpracy Uczelni z programami edukacyjnymi, które powstały z inicjatywy Związku Banków Polskich i Biura Informacji Kredytowej, tj. Programem Nowoczesne Zarządzanie Biznesem (www.nzb.pl) i Bankowcy dla Edukacji (www.bde.wib.org.pl).

Prelegentem był Krzysztof Ostafiński – dyrektor Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, który komunikował się ze studentami w formie audio i wideo, a studenci mieli możliwość zadawania pytań poprzez czat.