Strona: Wykład rumuńskiej profesor dla studentów kierunku Finanse i rachunkowość / Wydział Zarządzania

Wykład rumuńskiej profesor dla studentów kierunku Finanse i rachunkowość

2019-03-27
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec
Fot. Arkadiusz Surowiec

W środę 27 marca 2019 r. przebywająca na Wydziale Zarządzania profesor wizytujący Michaela Simionescu-Bratu z Romanian Academy, Institute of Economics Forecasting, wygłosiła wykład dla studentów I roku kierunku Finanse i rachunkowość. Wystąpienie Pani profesor pt. "Autoregressive Models VAR" (Modele wektorowej autoregresji VAR) niosące sporo naukowych ciekawostek mogło zainteresować słuchaczy i zachęcić ich do samodzielnego poszerzenia wiedzy, tym bardziej że problematyka wykładu jest obecnie tematem "na czasie".

Gościa Wydziału przed wykładem przedstawił dr hab. Grzegorz Mentel.