Strona: Wykład otwarty z Natalią Kłubko: Jak rozwój zawodowy wpływa na przyszłość studenta? / Wydział Zarządzania

2024-04-12
, red.  Zuzanna Brodowska, Sławomir Stec

Studenckie Koło Naukowe "Eurointegracja" na Politechnice Rzeszowskiej zaprasza na wykład otwarty z Natalią Kłubko, specjalistką ds. HR i rekrutacji, która pomoże Ci przygotować się do przyszłości zawodowej.

Co zyskasz, uczestnicząc w wykładzie?

• Zrozumienie trendów na rynku pracy: poznaj, które kompetencje będą kluczowe w przyszłości.
  • Umiejętność skutecznej autoprezentacji: nauczysz się, jak prezentować swoje osiągnięcia, umiejętności i doświadczenie.
  • Budowanie pewności siebie: zdobądź narzędzia niezbędne do skutecznego występowania w rozmowach kwalifikacyjnych.
  • Wizerunek w mediach społecznościowych: rozpocznij budowanie swojej marki osobistej, na przykład na LinkedIn, co wspomoże osiąganie zawodowych celów.

Podstawowe informacje o wydarzeniu

• Data: 15 kwietnia 2024, poniedziałek
  • Godzina: 8:30 – 10:00
  • Miejsce: sala S1, Politechnika Rzeszowska

Nie przegap okazji, aby zainwestować w swój rozwój i wyznaczyć sobie drogę do sukcesu zawodowego. Do zobaczenia na wykładzie!