Strona: Wykład otwarty „Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa” / Wydział Zarządzania

2021-06-07
Grafika: Zaproszenie na wykład otwarty

W dniu 10 czerwca 2021 r. o godz. 10.30 na platformie MS Teams rozpocznie się wykład otwarty na temat „Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa”.

Wykład niewątpliwie dostarczy wielu informacji o istotnej roli AW w systemie ochrony bezpieczeństwa Polski. Niecodziennie bowiem można dowiedzieć się o ważnej roli tej formacji (służby) od osób, które znają temat niejako „od podszewki”. Zapraszamy studentów, jak również kadrę naukową i administracyjną Politechniki Rzeszowskiej na to spotkanie naukowe.

Dołączenie do zespołu możliwe jest poprzez kod: rjhxodn

lub link do zespołu: https://teams.microsoft.com/l/team/19%3a515tMfDAQQO05BapgEBNcFETGfdamQ7q2A8jdrAWhgg1%40thread.tacv2/conversations?groupId=66bffdad-7afa-496e-b5ed-b814b47ce0c0&tenantId=d81a2e37-d18e-42ec-8839-9a2de1586e0c