Strona: Wykład otwarty pt. "Czy warto zostać biegłym rewidentem? / Wydział Zarządzania

Wykład otwarty pt. "Czy warto zostać biegłym rewidentem?

2023-01-16
, red.  Klaudia Dubiel
Wykład otwarty pt. "Czy warto zostać biegłym rewidentem?"
Już w najbliższy wtorek, 17 stycznia 2023 r. Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS zaprasza na wykład otwarty „Czy warto zostać biegłym rewidentem?”.
Na główne pytanie wydarzenia oraz inne nasuwające się zagadnienia odpowie Pan Andrzej Karpiak – Prezes Regionalnego Oddziału Polskiej Izby Biegłych Rewidentów. Nasz gość za sprawą licznego doświadczenia nabytego podczas wieloletniej praktyki z zakresu audytu rozwieje wszystkie wątpliwości co do zawodu biegłego rewidenta. Zagadnienia jakie zostaną poruszone podczas spotkania to min. od czego zacząć ścieżkę kariery, jakie kompetencje oraz predyspozycje są potrzebne do pracy w tym zawodzie.
Spotkanie odbędzie się już we wtorek 17 stycznia o godzinie 15:45 w sali wykładowej S1.