Strona: Wykład otwarty o CBŚP - służbie zwalczającej przestępczość zorganizowaną / Wydział Zarządzania

Wykład otwarty o CBŚP - służbie zwalczającej przestępczość zorganizowaną

2019-12-06

W dniu 9 grudnia 2019 r. (poniedziałek) o godz. 17:30 w sali S-2 rozpocznie się wykład otwarty pt. „CBŚP – służba zwalczająca przestępczość zorganizowaną. Kulisy pracy”. W jego trakcie poruszone zostaną zagadnienia związane z praktycznymi aspektami służby w CBŚP, formami i metodami rozpracowywania grup przestępczych oraz zwalczania przestępczości zorganizowanej. Przedstawione zostaną także dane statystyczne obrazujące efekty realizacji zadań CBŚP.

Organizatorem spotkania jest Samorząd Studencki WZ we współpracy z Władzami Wydziału Zarządzania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych prezentowaną tematyką.