Strona: Wydziałowy Samorząd Studencki kadencji roku 2023 / Wydział Zarządzania

Wydziałowy Samorząd Studencki kadencji roku 2023

2023-01-13
, red.  Ernest Dąbrowski
Zarząd Wydziałowego Samorządu Studenckiego (Wydziału Zarządzania)

Przewodniczącym Wydziałowego Samorządu Studenckiego na naszym wydziale został Adam Ziętek (Kierunek Zarządzanie).

Zarząd WSS

Przewodniczący powołał Zarząd WSS w następującym składzie:

• Ernest Dąbrowski- wiceprzewodniczący (Kierunek Zarządzanie)
  • Bartosz Galek (Kierunek Zarządzanie)
  • Aleksandra Wojciechowska (Kierunek Zarządzanie)
  • Łukasz Załucki (Kierunek Zarządzanie)

Reprezentanci Wydziału Zarządzania w Parlamencie SSPrz

Studentami reprezentującymi Wydział Zarządzania w Parlamencie SSPrz zostali:

Przedstawiciele studentów w Radzie Wydziału Zarządzania

Studentami zasiadającymi w Radzie Wydziału Zarządzania zostali:

• Ernest Dąbrowski (Kierunek Zarządzanie)
  • Adam Ziętek (Kierunek Zarządzanie)
  • Natalia Nowak (Kierunek Zarządzanie)

Przedstawicielami studentów Wydziału Zarządzania w Senacie Uczelni zostali Jan Wrona oraz Ernest Dąbrowski.

Co więcej, Jan Wrona został wybrany na Przewodniczącego Samorządu Studenckiego na poziomie uczelni, przejmując to stanowisko z rąk inż. Kamila Chochury, który pełnił tę funkcję przez dwie ubiegłe kadencje.

Natalia Hawro (Kierunek Finanse i Rachunkowość) została powołana do Komisji Wyborczej - organu odpowiedzialnego za przygotowanie i przeprowadzenie wyborów.

Olga Smalarz (Kierunek Logistyka) oraz Justyna Witas (Kierunek Zarządzanie) zasiadają w Komisji Rewizyjnej Samorządu Studenckiego - organie kontrolno-doradczym SSPRz.

Wydziałowy Samorząd Studencki pragnie również podziękować za współpracę fotografowi Tomaszowi Tarkowskiemu.