Strona: Wydziałowa Gra Terenowa / Wydział Zarządzania

, red.  Olga Smalarz, Justyna Witas,
Wydziałowa Gra Terenowa 2022,

O wydarzeniu

29 listopada 2022 roku na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej odbyła się Wydziałowa Gra Terenowa Wydziału Zarządzania. Rozpoczęcie Gry odbyło się w budynku "S" i zostało poprowadzone przez Koordynatorów Wydarzenia, Wydziałowy Samorząd Studencki oraz Pana Prodziekana ds. kształcenia dr inż. Pawła Dobrzańskiego.

Po oficjalnym rozpoczęciu i powitaniu zgromadzonych osób, drużyny biorące udział w Grze, otrzymały mapy z trasami wydarzenia oraz zestawy zagadek.

Przebieg gry

Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z wieloma zadaniami, które zostały przygotowane przez Koła Naukowe i Organizacje Studenckie z Wydziału Zarządzania. Wymagały one szybkości, sprawności, wiedzy oraz logicznego myślenia i orientacji w terenie. Dzięki trasie, którą mieli do przebycia, mogli lepiej poznać lub też wykazać się znajomością budynku Wydziału Zarządzania oraz całego Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. 9 drużyn, konkurując o miejsce na podium, pokonało trasę Gry w zawrotnym tempie, docierając na metę niemal tym samym czasie. Jednak po podliczeniu regulaminowych kar oraz premii czasowych zdobytych przez uczestników, udało się wyłonić trzy najszybsze zespoły. Nagrody dla zwycięzców, zostały wręczone podczas wieczornej Integracji Wydziału Zarządzania przez Panią Dziekan dr hab. Beatę Zatwarnicką – Madurę, prof. PRz oraz Pana Prodziekana ds. kształcenia dr inż. Pawła Dobrzańskiego.

Organizatorzy

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Wydziałowy Samorząd Studencki Wydziału Zarządzania, we współpracy z:

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w wydarzeniu i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych projektach.