Strona: Wydłużony termin nadsyłania prac konkursowych, których tematyka obejmuje dziedzinę nauk społecznych / Wydział Zarządzania

2021-08-25

Wydłużony termin konkursu

Informujemy, że Narodowy Instytut Wolności – Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego wydłużył termin przesyłania zgłoszeń w konkursie na najlepszą pracę magisterską i rozprawę doktorską. Prace konkursowe, których tematyka obejmuje całą dziedzinę nauk społecznych można przesyłać do 30 września 2021 r.

Konkurs jest organizowany pod patronatem prof. Piotra Glińskiego - przewodniczącego Komitetu ds. Pożytku Publicznego.

Cel konkursu

Tematy pracy, których dotyczy konkurs to: współczesne społeczeństwo obywatelskie i jego funkcje, sektor obywatelski w Polsce (także w wymiarze porównawczym), wolontariat, uniwersytety ludowe, ruch harcerski i skautowy.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej: https://niw.gov.pl/baza-wiedzy/konkurs/.

Nagrody główne

Kapituła przyzna w ramach Konkursu nagrody finansowe:

za pracę magisterską:

• I miejsce: 8000 zł