Strona: Wybierz się na targi - kup książki (nie tylko naukowe) ze zniżką / Wydział Zarządzania

Wybierz się na targi - kup książki (nie tylko naukowe) ze zniżką

2018-11-20
, red.  Piotr Cyrek
Źródło: http://www.milleniumhall.pl

W dniach 23 i 24 listopada 2018 r. w Millenium Hall w Rzeszowie odbędą się drugie Świąteczne Targi Książki. Organizatorzy zapowiadają, że na targach swą ofertę zaprezentuje 28 wydawnictw oferujących 30% rabaty.

Przez dwa dni w Millenium Hall pojawią się znani autorzy, w tym m.in.: Zygmunt Miłoszewski, Sylwia Chutnik, Olga Rudnicka, Barbara Kosmowska, Natalia Sońska. Planowane jest również spotkanie poświęcone Kresom, a gościem będzie Zdzisław Sroka – archeolog, podróżnik, popularyzator nauki i publicysta.

Na targach z czytelnikami spotkają się również: prof. Krystyna Skarżyńska, prof. Michał Kleiber, prof. Krzysztof Kłosiński, prof. Andrzej Chwalba, prof. Władysław Pluta oraz Bogdan Szymanik. Do Rzeszowa wybiera się także aktorka Joanna Brodzik oraz pisarz i scenarzysta Radosław Figura.

Wśród wydawnictw pojawią się m.in.: Prószyński, Czwarta Strona, Wydawnictwo Poznańskie, Księgarnia Autorska/Znak, Sonia Draga, Księgarnia PWN, BoSZ, Marginesy, Jaguar, Videograf.

Dodajmy także, że obecna będzie ze swoją naukową ofertą również Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej i Wydawnictwo Uniwersytetu Rzeszowskiego.