Strona: Witamy w Radzie Gospodarczej WZ Tymoteusza Pruchnika - Prezesa Zarządu Gas-Trading S.A. / Wydział Zarządzania

2020-01-07

Przy Wydziale Zarządzania funkcjonuje Rada Gospodarcza, które zrzesza liderów biznesu. Zasadniczym celem Rady jest budowanie platformy doradczej w zakresie tworzenia wysokiej jakości dorobku naukowego, unowocześniania procesów dydaktycznych, a także inicjowania działalności promocyjno-marketingowej.

Zaproszenie do uczestnictwa w pracach Rady Gospodarczej przyjął ostatnio Tymoteusz Pruchnik, DBA – menadżer z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał w instytucjach o licznych profilach. Obecnie Prezes Zarządu Gas-Trading S.A. należącego do Grupy Kapitałowej PGNiG, który powiedział: Zaproszenie do Rady Gospodarczej Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza przyjąłem jako ogromne wyróżnienie. Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem zdobytym na stanowiskach kierowniczych, jak również czerpać inspiracje do dalszego działania od młodszego pokolenia.