Strona: Wiedza finansowa ułatwia egzystencję / Wydział Zarządzania

Wiedza finansowa ułatwia egzystencję

2018-12-14
zdjęcie otrzymane od organizatorów Konkursu

W dniu 13 grudnia 2018 r. odbyły się eliminacje organizowanego pod patronatem J.M. Rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego VII Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej. W eliminacjach wzięło udział ponad 100 studentów, którzy mieli do rozwiązania test składający się z 73 pytań.

Podstawowym celem Konkursu jest umożliwienie studentom poszerzenia posiadanej wiedzy finansowej oraz lepszego zrozumienia zjawisk występujących na rynkach finansowych.

Partner Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej to Fundacja Warszawski Instytut Bankowości oraz Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Organizatorem Konkursu był Zakład Finansów, Bankowości i Rachunkowości (Wydział Zarządzania PRz) we współpracy z Kołem Naukowym Finansów i Zarządzania. Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego był dr inż. Mirosław Sołtysiak.