Strona: Weź udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Zakresu Rachunkowości ASSETS COMPETITION / Wydział Zarządzania

2019-05-29

W dniu 31 maja 2019 r. studenci z całej Polski po raz dziewiąty zaprezentują swoje umiejętności w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Zakresu Rachunkowości ASSETS COMPETITION, który odbywać się będzie w budynku S (sala S1). Są już zgłoszeni reprezentanci kilkunastu szkół wyższych. Konkurs będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 40 pytań, natomiast w etapie drugim przystąpią do rozwiązania 5 case study.

Konkurs organizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS działające przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, którego prezeską jest Kamila Zalewska, a opiekunami naukowymi dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz oraz dr Agnieszka Lew.

Powrót do archiwum aktualności