Strona: Weź udział w konkursie CloudNine / Wydział Zarządzania

Weź udział w konkursie CloudNine

2019-03-15

Czy słyszeliście już o CloudNine? Jest to ogólnopolski Konkurs organizowany przez PSML, który identyfikuje i eksponuje młode talenty oraz wspiera ich start na rynku zawodowym. Konkurs dotyczy tematyki SCM & Industry 4.0 oraz obejmuje:

• Konkurs na najlepszą Pracę Dyplomową Roku,
  • Konkurs tematyczny w formie case study,
  • Pierwszy Hackathon logistyczny w Polsce.

Finał Konkursu to jednodniowa konferencja, która będzie największym w Polsce spotkaniem studentów z biznesem.

Serdecznie zachęcamy do polubienia strony Konkursu, aby nie umknęły Wam szczegółowe informacje i terminy zgłoszeń! https://www.facebook.com/cloudninepsml/