Strona: Webinarium na temat broni przyszłości / Wydział Zarządzania

Webinarium na temat broni przyszłości

2020-06-19

W dniu 18 czerwca 2020 roku Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja” działające przy Zakładzie Ekonomii Wydziału Zarządzania PRz (opiekunem Koła jest dr hab. Mariusz Ruszel, prof. PRz) zorganizowało webinarium poświęcone broni przyszłości. Spotkanie online poprowadził wiceprzewodniczący Koła Przemysław Ogarek, zaś prelegentem, prezentującym swój referat był także członek SKN „Eurointegracja” – Piotr Leczczyński. Autor referatu przybliżył uczestnikom historyczny aspekt wykorzystywania broni, a następnie szczegółowo omówił innowacyjne projekty broni przyszłości, nad którymi obecnie pracują największe światowe mocarstwa militarne. Webinarium cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem internautów!

Przedstawiciele SKN Eurointegracja składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia, w tym w szczególności prelegentowi Piotrowi Leszczyńskiemu, a także Przemysławowi Ogarkowi i Dominikowi Michalikowi oraz opiekunowi Koła.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Facebook.com www.facebook.com/groups/2111552092413116/?ref=br_rs, a także do śledzenia strony internetowej Koła eurointegracja.prz.edu.pl/.

Zainteresowanych zapraszamy do wstąpienia w szeregi Studenckiego Koła Naukowego „Eurointegracja”!

Retransmisja wydarzenia dostępna jest na stronie internetowej:
www.facebook.com/watch/live/?v=662387707646609&ref=watch_permalink

Do zobaczenia na kolejnych webinariach organizowanych przez nasze Koło!