Strona: Warto wykorzystać szansę studiowania w Chinach!!! / Wydział Zarządzania

Warto wykorzystać szansę studiowania w Chinach!!!

2019-11-08
, red.  Piotr Cyrek

Studenci Politechniki Rzeszowskiej mają możliwość odbycia jednosemestralnych studiów w Chinach, na Uniwersytecie Nauki i Technologii Huazhong, który jest chińskim publicznym uniwersytetem badawczym zlokalizowanym w dystrykcie Hongshan, Wuhan, prowincja Hubei. Jako kluczowy uniwersytet narodowy, bezpośrednio związany jest on z Ministerstwem Edukacji Chin. Uniwersytet Nauki i Technologii w Huazhong to jeden z dwóch chińskich uniwersytetów nagrodzonych nagrodą Leadership Award przyznawaną przez Society of Manufacturing Engineers. Uniwersytet Nauki i Technologii w Huazhong ma dwa kampusy: kampus główny w Wuhan i kampus medyczny Tongji w Hankou.

Dział Współpracy Międzynarodowej PRz zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 20 listopada 2019 r. o godz. 11.30 w sali P24. Ponadto informacje są w udzielane są w pokoju 215 lub 213 – budynek V.