Strona: Warsztaty z programu MS Excel / Wydział Zarządzania

Warsztaty z programu MS Excel

2022-10-30
, red.  Kinga Oszust, Klaudia Dubiel
Grafika informująca o wydarzeniu, grafika udostępniona przez organizatora.

Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości „Assets”, działające przy Katedrze Finansów, Bankowości i Rachunkowości na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej zaprasza wszystkich studentów na warsztaty z programu MS Excel.

Tematyka

Podczas warsztatu poruszony zostanie następujący zakres tematyczny:

• Wstawianie i usuwanie tabeli,
  • Zalety i wady wstawiania tabel,
  • Automatyczne podsumowania kolumn w tabeli,
  • Fragmentatory,
  • Wpisywanie danych w tabelach,
  • Tabele w formułach,
  • Po co nazywać tabelę?

Prowadzący

Warsztaty poprowadzi mgr Maciej Hadław, pracownik Katedry Finansów, Bankowości i Rachunkowości na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, pasjonat arkuszy kalkulacyjnych i optymalizacji pracy. Zawodowo zajmuje się m.in.: controllingiem i informatycznym wspomaganiem controllingu, informatyką finansową oraz wykorzystaniem arkuszy kalkulacyjnych w rachunkowości.

Adresaci i organizacja warsztatów

Warsztaty mają charakter otwarty – mogą w nim wziąć udział studenci wszystkich wydziałów naszej uczelni. Uczestnicy powinni dysponować własnymi laptopami. Plik potrzebny do pracy podczas spotkania dostępny będzie na stronie Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości „Assets”.

Termin i miejsce

Warsztaty odbędą się czwartek 3 listopada 2022 r. w sali S-1 w budynku „S” Wydziału Zarządzania PRz. Rozpoczęcie o godzinie 17:30.