Strona: Warsztaty z Excela z Maciejem Hadławem / Wydział Zarządzania

Warsztaty z Excela z Maciejem Hadławem

2023-03-15
, red.  Klaudia Dubiel, Sławomir Stec
Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty MS Excel. Mgr Maciej Hadław podzieli się swoją bogatą wiedzą z zakresu najbardziej przydatnych funkcji w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel.

Termin i miejsce warsztatów

Warsztaty odbędą się w formie zdalnej. Pozwoli to wziąć udział jak największej liczbie zainteresowanych osób. Warsztaty odbędą się w środę, 22 marca 2023 r. o godzinie 19.00, za pośrednictwem platformy MS Teams. Kod dostępu do zespołu: me5xl88. Jeżeli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w najbliższym wydarzeniu, to nic straconego. Organizatorzy planują kolejne edycje warsztatów. Informacje o następnych edycjach, będą publikowane w mediach społecznościowych SKNR ASSETS.
Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką naszej uczelni.