Strona: Warsztaty MS Excel / Wydział Zarządzania

2023-01-15
, red.  Joanna Czupich
Warsztaty MS Excel,

W czwartek, 8 grudnia 2022 r. miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu warsztatów MS Excel.

O wydarzeniu

Cykliczne wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości ASSETS oraz Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej ma na celu poszerzenie wiedzy uczestników na temat pracy oraz optymalizacji wykonywanych zadań w programie MS Excel.

Tematyka spotkania

Podczas spotkania uczestnicy zgłębili zagadnienie tabel przestawnych, a w tym m.in.:

• przygotowanie danych dla tabeli przestawnej,
  • dlaczego warto tworzyć tabele przestawne na podstawie tabel,
  • rodzaje struktur tabel przestawnych – pola, obszary,
  • zastosowanie dat w tabelach przestawnych,
  • możliwości prezentacji danych w tabelach przestawnych,
  • nieoczywiste aspekty tabel przestawnych,
  • popularne błędy oraz sposoby ich rozwiązania.

Spotkanie odbyło się pierwszy raz w formie zdalnej co skutkowało bardziej elastyczną formą uczestnictwa. Umożliwiło to włączenie się w dane przedsięwzięcie większej ilości osób z dowolnego miejsca, w którym obecnie przebywali, a którzy to nie mogliby uczestniczyć w stacjonarnej formie warsztatów.

W imieniu organizatorów oraz prowadzącego mgr. Macieja Hadława dziękujemy za zaangażowanie, liczne pytania oraz wspólnie spędzony czas przeznaczony na zgłębianie praktycznej i cennej wiedzy.