Strona: VII Sesja posterowa pt. „TSL - wczoraj, dziś i jutro” / Wydział Zarządzania

VII Sesja posterowa pt. „TSL - wczoraj, dziś i jutro”

2020-12-23
, red.  Paulina Bednarska

W dniu 17 grudnia 2020 roku odbyła się VII Sesja posterowa pt. „TSL - wczoraj, dziś i jutro” zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe Logistyków “LogON”.

Sesja, ze względu na sytuację związaną z pandemią, tym razem odbyła się na platformie MS Teams. Pomimo tego sesja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w niej ponad 60 osób. Wydarzenie rozpoczęli: prodziekan WZ ds. kształcenia dr inż. Paweł Dobrzański i dr inż. Paulina Bełch - opiekun naukowy Studenckiego Koła Logistyków “LogON”.

Tego roku w sesji wystąpiło aż 28 prelegentów z różnych kół naukowych WZ. Przedstawili oni swoje postery związane z branżą TSL, jej rozwojem na przestrzeni lat oraz predykcjami na temat przyszłości. Każdy uczestnik miał kilka minut na zaprezentowanie swojego posteru, a następnie goście uczestniczący w sesji mogli zadawać pytania bezpośrednio do prelegentów oraz na czacie, gdzie rozwijały się dalsze dyskusje.

Zakres tematyczny w tym roku był bardzo szeroki, dotyczył m.in.  innowacyjności w logistyce, koncepcji SmartCity, użycia dronów w transporcie rzeczy, sztucznej inteligencji i kosmicznego górnictwa.

Uczestnicy sesji potwierdzili swoje zdolności oraz wiedzę, a każdy poster był wykonany na bardzo dobrym poziomie zarówno estetycznym, jak i merytorycznym. Udział w sesji pozwolił uczestnikom na poszerzenie wiedzy w zakresie branży TSL i nowych innowacyjnych rozwiązaniach oraz na wymianę opinii i uczestniczenie w dyskusji na różnorodne tematy.

Organizatorzy dziękują prodziekanowi WZ ds. kształcenia dr. inż. Pawłowi Dobrzańskiemu, członkom Komitetu Naukowego za pomoc w przygotowaniu posteru, a wszystkim studentom i gościom za bogatą merytorycznie dyskusję.  Dodajmy jeszcze, że przewodniczącym Komitetu Naukowego tegorocznej sesji posterowej był dr hab. Andrzej Gazda, prof. PRz.

Dla osób zainteresowanych poniżej link z dostępem do tegorocznej Księgi posterów: