Strona: Uczniowie Technikum Logistycznego w laboratorium PRz / Wydział Zarządzania

Uczniowie Technikum Logistycznego w laboratorium PRz

2017-11-27
, red.  fot. Arkadiusz Surowiec
Uczniowie Technikum Logistycznego z Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie z wizytą w Laboratorium Logistyki i Zintegrowanych Systemów Zarządzania.

W poniedziałek 27 listopada 2017 r. w Laboratorium Logistyki i Zintegrowanych Systemów Zarządzania (bud. L-29, sala 357A), działającym przy Katedrze Systemów Zarządzania i Logistyki PRz pojawili się niecodzienni słuchacze. Byli to uczniowie Technikum Logistycznego z Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, którzy wraz z mgr Barbarą Ozimek (opiekunką grupy) mieli możliwość zapoznać się prezentacją laboratorium (przygotował ją dr Norbert Życzyński). W ramach naukowego spotkania uczniowie zostali zapoznani z systemem ERPwincash oraz przedstawiono im obszary wsparcia informatycznego produkcji.

Po reakcjach naszych gości można domniemywać, że wyprawy na Politechnikę nie uznali za stracony czas, a uzyskane informacje być może uda się wykorzystać w badawczych projektach prowadzonych w technikum.