Strona: Ty też chodź po swoje wszystko i aplikuj do EY! / Wydział Zarządzania

Ty też chodź po swoje wszystko i aplikuj do EY!

2023-03-15
, red.  Aleksandra Witek
Ty też chodź po swoje wszystko i aplikuj do EY!,

Na studentów i absolwentów czekają oferty pracy i praktyk w niemal każdym zespole EY. Bez względu na to, czy ktoś interesuje się audytem, doradztwem podatkowym, strategią i transakcjami czy consultingiem – na pewno znajdzie coś dla siebie.

Prestiżowe projekty, eksperci z każdej biznesowej dziedziny - zawsze gotowi do pomocy, oferta szkoleń, do samodzielnego dopasowania do swoich potrzeb oraz dedykowany career counselor, czuwający nad rozwojem. To wszystko i wiele więcej czeka w EY. To najlepszy moment by wysłać swoje CV i zacząć swoją karierę poziom wyżej.

O EY Polska

EY, to podmiot, którego celem działalności jest budowanie lepiej funkcjonującego świata - poprzez wspieranie klientów, pracowników i społeczeństwa w tworzeniu trwałych wartości - oraz budowanie zaufania na rynkach kapitałowych. Organizacja wspiera  liderów i przywódców, którzy tworzą zespoły realizujące złożone przez EY obietnice wobec wszystkich interesariuszy. W ten sposób podmiot odgrywa kluczową rolę w budowaniu lepszego świata pracy dla naszych pracowników, klientów i społeczności, w których żyjemy.

Szczegółowe informacje

Ey Polska zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty na zacznijpoziomwyzej.pl.