Strona: Dwa eventy SKNBT "Tuptuś", czyli turystyka w praktyce / Wydział Zarządzania

Dwa eventy SKNBT "Tuptuś", czyli turystyka w praktyce

2022-05-12
, red.  Izabela Sudoł, Iwona Oleniuch
Grafika informująca o wydarzeniu

Już po raz dziewiąty Studenckie Koło Naukowo-Badawcze Turystyki "Tuptuś" (SKNBT Tuptuś), działające na Wydziale Zarządzania PRz, organizuje Marsz na Orientację dla studentów Politechniki Rzeszowskiej oraz po raz trzeci Rajd Wydziału Zarządzania.

W tym roku inicjatywy koła mają wyjątkowy charakter, ponieważ organizatorzy postanowili połączyć je i zapewnić zainteresowanym jeszcze większą porcję doświadczeń i atrakcji integrujących brać studencką.  Eventy odbędą się w Jabłonkach, w dniach 20 - 21 maja 2022 r.

Szczegóły wydarzeń

Organizatorzy zaplanowali:

• marsz na orientację, z zagadkami do rozwiązania,
  • grę ekonomiczną "Kaczki",
  • ognisko integracyjne.

Udział w wydarzeniach można zgłosić wypełniając formularz uczestnictwa.

Liczba uczestników jest ograniczona.

Kontakt mailowy w sprawach związanych z wydarzeniami.

Regulamin wydarzenia.

Koszty wyjazdu

Opłata za uczestnictwo w wydarzeniach wynosi 155 zł / os.

W opłacie mieszczą się koszty:

• transportu,
  • noclegu,
  • ubezpieczenia,
  • obiadokolacji,
  • organizacji ogniska,
  • materiałów dydaktycznych.

Opłatę można wnosić w dniach od 9 do 19 maja 2022 r.