Strona: "TUPTUŚ" zaprasza na II Ogólnopolską Konferencję dotyczącą zarządzania i turystyki XXI wieku / Wydział Zarządzania

2021-01-12
, red.  Aleksandra Paździor

Studenckie Koło Naukowo-Badawcze Turystyki "Tuptuś" zaprasza na II Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową „Zarządzanie i Turystyka XXI wieku”. Odbędzie się ona online za pośrednictwem MS Teams w dniu 22 stycznia 2021 r. Początek o godzinie 10.30  Wydarzenie skierowane jest do studentów uczelni wyższych w całej Polsce, którzy zainteresowani są tematyką konferencji.

Głównym celem spotkania jest wymiana studenckich doświadczeń, podzielenie się naukowymi pasjami i wiedzą w takich obszarach tematycznych jak:

• wykorzystanie social mediów w turystyce,
  • technologie informacyjne na rynku turystycznym,
  • przyszłość turystyki - współczesny turysta,
  • współczesne narzędzia marketingowe,
  • reklama i nowoczesne formy komunikacji,
  • problemy w marketingu w XXI wieku,
  • nowoczesne koncepcje i innowacje w logistyce,
  • inteligentne technologie w biznesie,
  • nowatorskie rozwiązania transportowe,
  • nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem,
  • ekonomia i finanse firmy,
  • zarządzanie marką,
  • bezpieczeństwo w turystyce,
  • zagrożenia wynikające z podróżowania,
  • wpływ pandemii na rynek turystyczny.

Zarówno udział czynny, jak i bierny w wydarzeniu jest bezpłatny!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/232414411716424/