Strona: Trwa rekrutacja na studia / Wydział Zarządzania

Trwa rekrutacja na studia

2018-07-19
, red.  Piotr Cyrek/ fot. Arkadiusz Surowiec

Tegoroczni maturzyści już kilkanaście dni temu zarejestrowali się w elektronicznym systemie rekrutacji wskazując, na jakim wydziale i na jakim kierunku chcieliby podjąć studia.

Obecnie osoby, które zakwalifikowały się winny przynieść stosowne dokumenty, by komisja mogła dokonać weryfikacji i zadecydować, czy dana osoba znajdzie się w gronie przyszłych studentów Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.  W Międzywydziałowej Komisji Rekrutacyjnej panuje ruch, a młodzi ludzie z niecierpliwością wypatrują komunikatów, a przede wszystkim ostatecznych wyników.

Rozmowy rekrutacyjne i lekki stres towarzyszą zapewne wszystkim. Ale oczywiście tak musi być. Studiowanie na Wydziale Zarządzania PRz od lat jest swoistym wyróżnieniem i potwierdzeniem umiejętności uzyskanych w szkołach średnich, a przede wszystkim jest spełnieniem planów i pierwszym krokiem w przyszłej karierze zawodowej.