Strona: Transmisja Konferencji Naukowej pt. „Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i biznesie" / Wydział Zarządzania

2023-09-20
, red.  Sławomir Stec
Konferencja Naukowa pt. „Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i biznesie"

Już dzisiaj o godz. 9:30 na Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza rozpoczyna się Konferencja Naukowa "Kierunki rozwoju współczesnego zarządzania w nauce i biznesie", która organizowana jest w ramach obchodów Jubileuszu 30-lecia Wydziału.

Wszystkich zainteresowanych, którzy z różnych względów nie mogą przybyć do nas osobiście, serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji online z tego wydarzenia:

Głównym celem konferencji jest integracja środowiska naukowego oraz praktyków biznesu, zainteresowanych współczesnymi wyzwaniami dla zarządzania i ekonomii, a także stworzenie klimatu do wielowymiarowej i interdyscyplinarnej dyskusji naukowej oraz wymiany dobrych praktyk. Wydarzenie pozwoli na integrację środowiska naukowego oraz praktyków biznesu zainteresowanych współczesnymi wyzwaniami dla zarządzania i ekonomii, a także stworzenie klimatu do wielowymiarowej i interdyscyplinarnej dyskusji naukowej oraz wymiany dobrych praktyk.

Wśród zaproszonych keynote speakerów są:

W konferencji wezmą udział również przedstawiciele świata biznesu:

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie.