Strona: Top Young 100 to inicjatywa skierowana do najlepszych studentów / Wydział Zarządzania

Top Young 100 to inicjatywa skierowana do najlepszych studentów

2021-01-12
, red.  Kornelia Osieczko

Program Top Young 100 jest inicjatywą skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw w Polsce. Tworzony przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie. Ma na celu budowę wizerunku Polski jako silnego centrum kompetencji logistycznych i związanych z szeroko pojętym łańcuchem dostaw poprzez m.in. wsparcie i promocję młodych talentów logistycznych na rynku zawodowym.

Dla Studentów udział w projekcie, oprócz rozwijania kompetencji ściśle powiązanych z pracą w obszarze łańcucha dostaw, zakupach i produkcji, daje szansę na rozwinięcie kompetencji miękkich poprzez doskonalenie umiejętności pracy w zespole i wychodzenie z własnej strefy komfortu w celu zdobycia jak najcenniejszych doświadczeń.

Rekrutacja do IV edycji Programu trwa do 17.03.2021 r.

W załączniku znajduje się ZAPROSZENIE DLA KANDYDATÓW na dwa kolejne webinaria informacyjne odnośnie do Programu, które odbędą się:

• 19.01.2021 godz. 18.00
  • 28.01.2021 godz. 18.00.

Zapraszamy zapoznania się z ideą Top Young 100.

Więcej informacji na stronie: https://topyoung100.pl/