Strona: Terminy egzaminów z praktyk dla studentów, którzy zaliczyli te praktyki bez ich odbywania / Wydział Zarządzania

2020-02-07
fot. Arkadiusz Surowiec

UWAGA! NIE PRZEGAP!

Informujemy, że egzaminy z praktyk dla studentów, którzy zaliczyli te praktyki bez ich odbywania (na podstawie pracy, stażu, udziału w Legii Akademickiej, WOT, wolontariatu podczas Juwenaliów itp.) odbędą się w następujących terminach:

Bezpieczeństwo wewnętrzne:

I stopień

studia stacjonarne – środa (12 lutego) – godz. 9.30–11.30

studia niestacjonarne – sobota (8 lutego) – godz. 8.30–9.00

II stopień

studia stacjonarne – środa (12 lutego) – godz. 8.30–9.30

studia niestacjonarne – sobota (8 lutego) – godz. 8.00–8.30

Zarządzanie:

studia stacjonarne – środa (12 lutego) – godz. 11.30–12.00

studia niestacjonarne – sobota (8 lutego) – godz. 9.00–10.30

Egzaminy odbywać się będą w pokoju S-127 w nowej części budynku S (I piętro).