Strona: Oferta staży studenckich w firmie TB Logistics / Wydział Zarządzania

Oferta staży studenckich w firmie TB Logistics

2022-05-13
, red.  Iwona Oleniuch
Zdjęcie promocyjne firmy TB logistics, źródło: strona internetowa przedsiębiorstwa (za zgodą firmy)

Firma logistyczna TB Logistics Sp. z. o.o. Sp. K. zaprasza chętnych studentów na staż.

O firmie

TB Logistics jest firmą transportową działającą w branży TSL od 2014 roku. Zajmuje się kompleksową organizacją przewozów krajowych oraz międzynarodowych. Realizuje zarówno zlecenia stałe, jak i przewozy jednorazowe. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Rzeszowie, a jego oddziały krajowe w Łańcucie, Lublinie, Katowicach i Krakowie. W roku 2021 organizacja otworzyła pierwszy oddział zagraniczny – w Czechach (Brno). Firma zatrudnia około 80 pracowników.

Z dokładnymi informacjami na temat przedsiębiorstwa i jego usług można się zapoznać na stronie domowej firmy oraz jej profilu na platformie LinkedIn.

Staż w TB Logistics

Przedsiębiorstwo oferuje studentom 3-miesięczny staż, w trakcie którego można zyskać praktyczną wiedzę i doświadczenie, które mogą zaprocentować w przyszłej pracy zawodowej. Najlepszym stażystom firma oferuje późniejsze zatrudnienie.

Kontakt do firmy

Kontakt mailowy: praca@tblogistics.eu