Strona: Targi Edukacyjne EduSalon miejscem wymiany informacji o uczelniach / Wydział Zarządzania

Targi Edukacyjne EduSalon miejscem wymiany informacji o uczelniach

2020-03-03
Fot. Beata Motyka

W dniach 25–26 lutego 2020 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbyła się XV edycja Podkarpackich Targów Edukacyjnych EduSalon. W targach udział wzięły publiczne i prywatne uczelnie wyższe z całej Polski oraz z zagranicy (m.in. z Anglii, Danii, Holandii), szkoły policealne oraz doradcy zawodowi. Z Politechniki Rzeszowskiej obecni byli: dr hab. inż. Krzysztof Tereszkiewicz, prof. PRz – kierownik Zakładu Informatyki w Zarządzaniu pełniący również funkcję kierownika Centrum Analiz Kryminalistycznych, mgr Patryk Masłowski z Katedry Prawa i Administracji oraz podkom. dr inż. Paweł Kępa z Zakładu Informatyki w Zarządzaniu, który wygłosił wykład dotyczący współczesnych zagrożeń bezpieczeństwa. Ponadto zwiedzającym przedstawiono możliwości badawcze w ramach Centrum Analiz Kryminalistycznych oraz zasygnalizowano perspektywy rozwoju poszczególnych kierunków Wydziału Zarządzania PRz. Informacje te mogą mieć olbrzymie znaczenie dla naszych potencjalnych przyszłych studentów, którzy już wkrótce decydować będą o wyborze szkoły wyższej.