Strona: Szkolenie online: kariera w nauce - czas na Ciebie! / Wydział Zarządzania

Szkolenie online: kariera w nauce - czas na Ciebie!

2020-11-10

Zapraszamy na szkolenie online poświęcone planowaniu kariery naukowej, które odbędzie się 26 listopada 2020 r., początek o godz. 10:00 i skierowane jest do wszystkich studentów, doktorantów i młodych naukowców.

Rozwój kariery naukowej wiąże się z podejmowaniem nowych wyzwań i  ze strategicznym planowaniem kolejnych kroków w tym procesie. Poznanie aktualnych trendów, sposobów zdobywania informacji, umiejętności oraz możliwości w sektorze badań i rozwoju, zarówno w skali naszego kraju, jak i całej Unii Europejskiej, pozwoli na podejmowanie świadomych decyzji, stawianie nowych celów i ich realizację. Jest to szczególnie istotne w dobie pandemii. Dlatego podczas szkolenia omówione zostaną zasady planowania kariery naukowej oraz sposoby wyznaczania celów i dążenia do ich realizacji. Podpowiemy także, w jaki sposób sporządzić dobre portfolio naukowe, jakie kluczowe elementy powinno ono zawierać i z jakich narzędzi skorzystać, aby w pełni rozwinąć skrzydła. Szkolenie poprowadzi dr Justyna Małkuch-Świtalska, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc, trener nauki i ekspert z zakresu strategicznego zarządzania karierą naukową. Gościem wydarzenia będzie także Magdalena Ostrowska z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości RCIiTT ZUT w Szczecinie, która na przykładach omówi, jak karierę naukową przekuć w sukces w biznesie.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja: https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/kariera-w-nauce-czas-na-ciebie.

Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/363509434719790

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udziela Agnieszka Korpal; e-mail: Agnieszka.Korpal@zut.edu.pl, tel. 91 449 47 23.