Strona: Studiuj na Wydziale Zarządzania PRz. To się opłaca! / Wydział Zarządzania

Studiuj na Wydziale Zarządzania PRz. To się opłaca!

2019-08-23
, red.  Piotr Cyrek

Od 1 czerwca 2019 r. trwa rejestracja kandydatów w Systemie Internetowej Rekrutacji Politechniki Rzeszowskiej, najstarszej uczelni technicznej w południowo-wschodniej Polsce.
Politechnika Rzeszowska:

• to nowoczesny ośrodek naukowy ściśle powiązany z przemysłem,
  • to uczelnia, która posiada profesjonalną kadrę dydaktyczną,
  • to najstarsza uczelnia w Polsce, która kształci pilotów lotnictwa cywilnego,
  • to uczelnia, która umożliwia kontynuację kształcenia w Szkole Doktorskiej,
  • to uczelnia mająca nowoczesną infrastrukturę informatyczną i specjalistyczne laboratoria,
  • to uczelnia, która zapewnia wysoką jakość kształcenia na poszczególnych kierunkach studiów potwierdzoną pozytywną oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Kandydaci na studia mają do wyboru 28 kierunków kształcenia na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych (I i II stopnia), a także studia doktoranckie (III stopnia).

Na Wydziale Zarządzania kandydaci na studentów mają do wyboru studia stacjonarne i niestacjonarne na kierunkach:

Studia I-go stopnia:

Studia II-go stopnia:

Zachęcamy wszystkich do dokonywania rejestracji i studiowania na Wydziale Zarządzania, który nieustannie poszerza swą ofertę, oferując nie tylko specjalistyczne zajęcia, ale i wiele form atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu, chociażby w ramach licznych kół naukowych.