Strona: MBA (Master of Business Administration) - studia podyplomowe / Wydział Zarządzania

Studiuj MBA na Politechnice Rzeszowskiej!

2021-09-06

W Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej uruchomiliśmy nowy kierunek studiów MBA (Master of Business Administration).

Są to studia, dzięki którym słuchacze  mogą zdobyć nowoczesną wiedzę zarządczą oraz praktyczne umiejętności niezbędne do zarządzania organizacją przyszłości. Prowadzący zajęcia to menedżerowie, eksperci, kompetentni specjaliści zajmujący się różnymi obszarami zarządzania, ekonomiści, osoby z bardzo dużym doświadczeniem zarówno biznesowym i jak i w nauczaniu innych.

Dowiedz się więcej o studiach podyplomowych MBA od Kierownika tego kierunku i jednocześnie Pani Dziekan Wydziału Zarządzania PRz, dr hab. Beaty Zatwarnickiej-Madury, prof. PRz.