Strona: Studia podyplomowe z zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy / Wydział Zarządzania

Studia podyplomowe z zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

2019-02-25
, red.  Piotr Cyrek / fot. Arkadiusz Surowiec

W sobotę (23 lutego 2019 r.) zakończyła się 25. (jubileuszowa) edycja studiów podyplomowych „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy”. Dwa semestry zajęć (w tym 36-godzinne praktyki) umożliwiły uczestnikom studiów zdobycie nowych umiejętności i poszerzenie już posiadanej wiedzy. Studia przygotowują kadrę dla różnych szczebli zarządzania oraz kontroli w Państwowej Inspekcji Pracy, a także w zakładach pracy i ośrodkach szkoleniowych przygotowujących do zarządzania bezpieczeństwem pracy.

Ponad 40 osób uczestniczących we wspomnianych studiach napisało prace końcową i zdało egzamin, co pozwoliło im uzyskać uprawnienia do zajmowania kierowniczych stanowisk w służbach bhp oraz kwalifikacje starszego inspektora bhp.