Strona: Studia podyplomowe przepustką do ciekawszej przyszłości / Wydział Zarządzania

Studia podyplomowe przepustką do ciekawszej przyszłości

2018-06-19
, red.  Fot. Arkadiusz Surowiec

W dniu 16 czerwca 2018 r. 41 słuchaczy XII edycji podyplomowych studiów menedżerskich dołączyło do grona absolwentów Politechniki Rzeszowskiej. Po wielu różnego typu zajęciach obronili pracę końcową i otrzymali świadectwo ukończenia studiów podyplomowych. Studia menedżerskie (i nie tylko te) prowadzone są przez doświadczonych wykładowców Wydziału Zarządzania PRz oraz wykładowców praktyków spoza uczelni.

W tym samym dniu VI edycję podyplomowych studiów zarządzanie zasobami ludzkimi ukończyło 35 osób.

Jak wynika z rozmów ze słuchaczami, są oni nie tylko zadowoleni z odbytych studiów, ale zdecydowana część z nich ma już dalekosiężne plany na zmianę swojego życia zawodowego w kierunku bardziej satysfakcjonującej kariery.

Nie ulega więc wątpliwości, że podyplomowe studia są kolejnym krokiem ustawicznej edukacji i w dobie społeczeństwa informacyjnego zdobyta wiedza przekłada się natychmiast na praktyczne umiejętności.