Strona: Studencki Nobel 2024 dla studentki Wydziału Zarządzania Natalii Hawro / Wydział Zarządzania

Studencki Nobel 2024 dla studentki Wydziału Zarządzania Natalii Hawro

2024-06-08
, red.  Sławomir Stec
Natalia Hawro,

Podczas finałowej gali w Warszawie rozdano Studenckie Noble. Każdy z dziewięciorga laureatów reprezentujących różne obszary nauki i sztuki otrzymał nagrodę 5 tys. zł. Przyznano również specjalną nagrodę za odpowiedzialne zarządzanie zasobami.

O konkursie

Konkurs Studencki Nobel organizowany jest od 2009 roku przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Jego celem jest wyróżnienie studentów o wybitnych osiągnięciach w nauce, sferze artystycznej czy działalności społecznej. Laureaci wybierani są na podstawie takich kryteriów jak: oceny ze studiów, aktywność naukowa, społeczna oraz artystyczna, współpraca z czasopismami naukowymi oraz działalność w samorządzie studenckim i organizacjach studenckich. W konkursie mogą brać udział zarówno studenci uczelni publicznych jak i niepublicznych, kształcący się na studiach licencjackich, magisterskich, inżynierskich, uzupełniających magisterskich lub jednolitych magisterskich.

Gala XV edycji

Gala tegorocznej, XV edycji odbyła się 25 maja w Przestrzeniach Bruna w Warszawie. Wśród laureatów znalazła się studentka Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, Natalia Hawro, która otrzymała nagrodę w zakresie nauk ekonomicznych.

Laureatka - Natalia Hawro

Natalia Hawro to studentka II roku studiów II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Jest trzykrotną stypendystką Ministra Nauki oraz prezesem Koła Naukowego Ubezpieczeń PRz. Była członkinią zespołu Politechniki Rzeszowskiej, który w 2022 roku zajął 2. miejsce w X edycji konkursu FINSIM Liga Akademicka organizowanego przez Warszawski Instytut Bankowości.

Gratulujemy laureatce i życzymy dalszych sukcesów w jej naukowej działalności!