Strona: Studenci SKNKM Brief uczestnikami międzynarodowej konferencji / Wydział Zarządzania

Studenci SKNKM Brief uczestnikami międzynarodowej konferencji

2023-05-19
, red.  Łukasz Załucki, Sławomir Stec
XIII Student Maritime Conference pt. „Misja na Marsa”,

W dniach 24 - 26.04.2023 r. pięciu reprezentantów Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief: Aleksandra Wojciechowska, Natalia Marek, Dorota Mysor, Bartek Śnieżek, Łukasz Załucki, pod opieką doktoranta mgr. inż. Bartosza Rozmunda uczestniczyło w XIII Student Maritime Conference pt. „Misja na Marsa”, która miała miejsce na Uniwersytecie Morskim w Gdyni.

O konferencji

Konferencja została zorganizowana przez Koło Naukowe Transportu i Logistyki TRANSLOG. Celem wydarzenia naukowego było poszerzenie wiedzy na temat transportu, logistyki, ekonomii, zarządzania lub innych pokrewnych dziedzin.

Przebieg wydarzenia

Pierwszego dnia konferencji odbył się finał konkursu na najlepsze artykuły. Osoby, które zwyciężyły, przedstawiły studentom oraz pracownikom uczelni własne prace. Po zakończeniu prelekcji odbyła się sesja posterowa. Następnie uczestnicy konferencji udali się na prom „NS - Nova Star”, którym popłynęli do Szwecji. Podczas rejsu odbyło się spotkanie integracyjne. W drugim dniu wydarzenia uczestnicy dopłynęli do Nynäshamn – partnerskiego miasta Gdyni. Był to czas na zwiedzanie miasta. Część osób wybrała się do pobliskiego Sztokholmu, stolicy Szwecji.