Strona: Stopień naukowy doktora habilitowanego dla dr. inż. Marka Magniszewskiego / Wydział Zarządzania

Stopień naukowy doktora habilitowanego dla dr. inż. Marka Magniszewskiego

2023-06-23
, red.  Jadwiga Nycz-Wróbel
Dr hab. inż. Marek Magniszewski

W dniu 18 maja 2023 r. dr inż. Marek Magniszewski, adiunkt w Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania PRz uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse, nadany przez Komisję Habilitacyjną i Radę Wydziału Finansów Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Finansów w Sofii.

Stopień naukowy nadany został na podstawie dorobku naukowego i kolokwium habilitacyjnego. Wiodącą pozycją była rozprawa pt.: "Ekonomiczny wymiar transportu lotniczego w Polsce".

Serdecznie gratulujemy!